1 hodnocení

Huawei Watch Fit CZ DISTRIBUCE

Varianta
Můžeme doručit do:
12.5.2021
Skladem
1 999 Kč –18 % 1 649 Kč 1 362,81 Kč bez DPH
Kategorie: Chytré hodinky
Záruka: 2 roky
obrazek s
1 999 Kč –18 %


1.64" Vivid AMOLED Displej | Quick-Workout Animace | 10 Denní výdrž baterie

Díky nádhernému 1,64" obdélníkovému displeji AMOLED a rozlišení 280 x 456 HD nabízí HUAWEI WATCH FIT ultra jasný a široký zážitek ze sledování. Automatické nastavení jasu nabízí lepší sledování na slunci, zatímco šest ciferníků Always-On vám umožňuje vyjádřit svůj osobní styl a náladu v daný den.

Měňte svůj každodenní styl

Přizpůsobte si motiv tak, aby ladil s vaším každodenním vzhledem, pomocí různých barevných ciferníků. Kromě oficiálních najdete v obchodě Watch Face Store také další ohromující ciferníky. A také si můžete svůj vlastní přizpůsobit pomocí libovolné fotografie z vašeho mobilního zařízení.

Přizpůsobeno pro vaše pohodlí

Nyní lze snadno přizpůsobit funkce, na kterých záleží na ciferníku. To, na čem vám nejvíce záleží, jako je počasí, srdeční frekvence, kroky, výdrž baterie a další, si můžete vybrat a nastavit na vhodnou pozici podle sebe.

Jakýkoli styl, který chcete

Matný rám hodinek s texturou se dokonale páruje s barevnými a měkkými řemínky pro prémiový a pevný design. HUAWEI WATCH FIT vám neustále přináší sofistikovaný a trendy vzhled.

 

Lehčí design, delší životnost baterie

Tyto neuvěřitelně tenké a lehké hodinky Huawei FIT obsahují vylepšenou baterii, takže je ideální společník na celý den. Díky architektuře duální čipové sady a algoritmům pro úsporu energie mohou tyto hodinky vydržet 10 dní. A díky technologii rychlého nabíjení vám hodinky mohou pomáhat celý den s 5minutovým nabíjením.

Soukromý trenér na hodinkách

Začněte trénovat kdykoli s HUAWEI WATCH FIT a nehledejte ukázková videa na cvičení. Tyto hodinky poskytují 12 druhů animovaných rychlých tréninků, jako jsou cvičení v práci, protažení celého těla atd. a zahrnuje 44 standardních ukázek pohybu. Využijte svůj volný čas, jako jsou přestávky na kávu nebo líné hodiny o víkendu, abyste se udrželi v kondici s těmito chytrými hodinkami.

96 režimů cvičení

HUAWEI WATCH FIT poskytuje přesnou metriku cvičení v reálném čase pro 11 profesionálních sportovních režimů, včetně běhu, plavání a jízdy na kole. 85 vlastních tréninkových režimů vám umožní uvolnit potenciál, ať už se věnujete jógě nebo intervalovému tréninku s vysokou intenzitou, hodinky také sledují vaši srdeční frekvenci, kalorie a délku tréninku v reálném čase.

Najděte svůj nejlepší rytmus

Díky vestavěnému GPS senzoru, 5ATM, algoritmu srdeční frekvence AI a inovativním senzorům je HUAWEI WATCH FIT stvořen pro všechny způsoby cvičení. Tyto hodinky vám pomohou lépe trénovat tím, že poskytují metriky v reálném čase, vědecké hodnocení efektivity tréninku a profesionální vedení.

Chytrý společník ke cvičení, pokročilá metrika

HUAWEI WATCH FIT dokáže detekovat začátek tréninku, rozpoznat typ tréninku a připomenout vám jeho sledování. Ať už běžíte nebo plavete, HUAWEI WATCH FIT dokáže sledovat přesné metriky cvičení, které potřebujete. Po dokončení můžete v aplikaci HUAWEI Health zobrazit podrobnější metriky, profesionální analýzy a vědecké pokyny.

Zůstaňte motivováni každý den

HUAWEI WATCH FIT sleduje váš pokrok ve fitness po celý den a připomíná vám, abyste se každou chvíli postavili, abyste zabránili dlouhodobému sezení. Hodinky zaznamenávají vaše denní kroky, aktivní hodiny a období aktivit střední až vysoké intenzity ve třech barevných kruzích a při jejich dokončení vám dávají pocit úspěchu.

24hodinové monitorování srdeční frekvence

Díky technologii sledování srdečního tepu HUAWEI TruSeen™ 4.0 mohou tyto chytré hodinky přesně sledovat váš srdeční rytmus v reálném čase během dne, i když spíte. A včas zjistěte, zda váš srdeční rytmus překračuje normální rozsah, a odešle připomenutí, které vám poskytne celodenní ochranu zdraví.

Detekce saturace kyslíkem

Velmi nízká hladina saturace krve kyslíkem (SpO2) může mít za následek zdravotní potíže. Zkuste nosit HUAWEI WATCH FIT a začněte detekovat SpO2 jednoduchým dotykem. Za několik sekund přesně zobrazí detekční data a poskytne vám odkaz, jak věnovat pozornost svému zdraví.

Připravte se na zvláštní dny

Sledujte své menstruační cykly a odhadujte datum ovulace pomocí těchto chytrých hodinek. HUAWEI WATCH FIT vám může zasílat upomínky podle záznamů a pomůže vám připravit se na speciální dny.

Lepší sledování spánku

Na základě srdeční frekvence a technologie sledování spánku HUAWEI TruSleep™ 2.0 jsou tyto hodinky schopné přesně zaznamenávat váš stav spánku a analyzovat vaši kvalitu spánku, stejně jako poskytovat více než 200 vědeckých rad 15 ke zlepšení kvality spánku.

Uvolněte svůj stres

Technologie HUAWEI TruRelax™ a celodenní algoritmus sledování stresu mohou efektivně sledovat hladinu stresu a zjistit, zda se necítíte napjatý. Pokuste se dodržovat doporučená dechová cvičení s průvodcem, abyste uvolnili stres, když jste ve stresu.

Připomenutí okamžité zprávy

Díky včasnému připomenutí zpráv SMS, příchozích hovorů, událostí v kalendáři a dalších sociálních médií vás HUAWEI WATCH FIT nenechá zmeškat žádné důležité záležitosti.

Osobní Asistent pro vás

Nyní můžete s těmito chytrými hodinkami lépe ovládat přehrávání hudby, pořizovat fotografie pomocí dálkové spouště nebo za chvilku najít svůj telefon. Můžete také použít další funkce, jako je Počasí, Budík, Časovač, Stopky, Svítilna.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Více možností na tvém zápěstí

Díky nádhernému obdélníkovému 1,64" AMOLED displeji a rozlišení 280 x 456 HD ti HUAWEI WATCH FIT poskytuje mimořádně jasný a přehledný zážitek ze cvičení nebo tréninku. Nastavení automatického jasu nabízí lepší zobrazení na přímém slunci, zatímco šest ciferníků Always-On ti umožní vyjádřit svůj osobní styl a aktuální náladu v daný den.

Přizpůsobuj si motivy na hodinkách tak, aby odpovídaly tvému každodennímu vzhledu za pomoci různých barevných ciferníků. Jako doplněk těch oficiálních najdeš na Watch Face Store další úžasné ciferníky, ze kterých si dodatečně můžeš vybrat ty, které tě zaujmou. Můžeš si též přizpůsobit svůj vlastní ciferník s jakoukoli fotografií z tvého mobilního zařízení.

  • GPS
  • Voděodolnost: 5 ATM

Displej: 1,64 palce AMOLED 456 x 280 HD
Dotyková obrazovka AMOLED podporuje posuvná a dotyková gesta.

Paměť: 4 GB

Senzory:

  • 6-osý snímač IMU (snímač akcelerometru, gyroskop)
  • Optický snímač tepové frekvence
  • Kapacitní senzor
  • Snímač okolního světla

Tlačítko: Dotykové tlačítko na celou obrazovku + boční tlačítko

Požadavky systému:

Android 5.0 nebo novější
iOS 9.0 nebo novější

Bluetooth: 2,4 GHz, BT 5.0, BLE

Nabíjecí port: Magnetická nabíjecí zdířka
Materiál: odolné polymerové vlákno, silikonový řemínek

Rozměry: 46 x 30 x 10,7 mm
Hmotnost: Přibližně 21 g (bez popruhu)

Životnost baterie:

Standardní uživatel: 10 dní se zapnutou funkcí HUAWEI TruSleep™a monitorováním srdečního tepu. Obrazovka je kontrolována méně jak cca 200x denně (50 zpráv, 3 hovory a 3 alarmy připomínající se během 24 hodin) a cvičení po dobu 30 minut týdně. Náročný uživatel: 7 dní se zapnutou funkcí HUAWEI TruSleep™a monitorováním srdečního tepu. Obrazovka je kontrolována méně jak 500x za den (50 zpráv, 3 hovory a 3 alarmy připomínající za 24 hodin) a cvičení po dobu 60 minut týdně.

Režim GPS: 12 hodin

Balení obsahuje:

  • 1x hodinky
  • 1x nabíječka
  • 1x nabíjecí kabel
  • Stručný průvodce, bezpečnostní informace a záruční list

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: