10 hodnocení

Huawei Band 4 Pro CZ DISTRIBUCE

Varianta
Můžeme doručit do:
30.11.2021
Skladem
1 999 Kč –56 % 889 Kč 734,71 Kč bez DPH
Kategorie: Chytré náramky
Záruka: 2 roky
4 s
Novinka
ZDARMAZDARMA 1 999 Kč –56 %

CZ DISTRIBUCE

HUAWEI Band 4 Pro

Vestavěná GPS | Pokyny pro cvičení
24/7 sledování srdeční frekvence | Watch Face Store

Jasnější barvy, chytřejší život

HUAWEI Band 4 Pro nabízí úžasný barevný a kontrastní dotykový displej AMOLED o velikosti 0,95 palce a poskytuje dokonalý vizuální zážitek. Nyní k dispozici v barvách Pink Gold / Cinnabar Red / Graphite Black.

Každá vaše jedinečná stránka

Vyjádřete svůj názor tím, že svému zařízení dáte tolik osobnosti, kolik máte. HUAWEI Watch Face Store nabízí různé ciferníky v různých stylech sportu, karikaturách, inteligenci a hi-tech pro předvedení vaší nálady.

Inteligentní sledování srdeční frekvence

Díky profesionálním optickým zařízením, procesním čipům a algoritmu AI HUAWEI TruSeen™ 3.5 přesně monitoruje vaši srdeční frekvenci a poskytuje inteligentní upozornění pomocí vibrací, pokud vaše srdeční frekvence překročí hranici srdeční frekvence. Během spánku bude zařízení pokračovat ve sledování spánku, zatímco neviditelné světlo nezpůsobí rozptylování.

Získejte lepší péči o spánek

Zdravý spánek je základem zdravého života. HUAWEI TruSleep™ 2.0 sleduje váš srdeční rytmus během spánku, aby rozpoznal čtyři fáze a analyzoval kvalitu spánku. Toto zařízení také dokáže identifikovat 6 typů problémů se spánkem a poskytnout vědecká doporučení pro lepší spánek.

Výkonné vestavěné GPS: Nechte telefon doma

Díky vestavěné GPS poskytuje HUAWEI Band 4 Pro přesné a rychlé polohovací služby, které vás osvobodí od telefonu. Po absolvování venkovních tréninků, jako je běh, chůze, jízda na kole nebo koupání ve vodě, si můžete zobrazit GPS data na mapě.

Sledování vnitřních i venkovních aktivit

HUAWEI Band 4 Pro sleduje všechny vaše oblíbené sportovní aktivity s několika sportovními režimy: venkovní / vnitřní běh, venkovní / vnitřní cyklistika, venkovní / vnitřní chůze, volný trénink, eliptický režim a režim veslování a dokonce i plavání v bazénu / otevřené vodě.

Profesionální data vám pomohou lépe trénovat

Díky algoritmu používanému společností FIRSTBEAT získáte profesionální sportovní vedení založené na údajích zóny srdeční frekvence, VOmax a doporučeného času zotavení a tréninkového efektu.

Life Assistant na zápěstí

Zvedněte zápěstí a zkontrolujte oznámení zpráv nebo telefonních hovorů. Pouhým dotykem najděte telefon, ovládejte přehrávání hudby nebo vzdálenou závěrku. Prožijte efektivní život s HUAWEI Band 4 Pro.

Nový sporttracker s barevným displejem, který pokrývá 2,5D plovoucí sklo pro snadné čtení.

  • 5ATM

Kompatibilní systém: Android 4.4 nebo novější / iOS 9.0 nebo novější
Displej - úhlopříčka [palce]: AMOLED dotykový displej - 0,95 (21.6 mm x 10.8 mm)
Displej - rozlišení [pix]: 240 x 120

Funkce:

Systém sledování srdeční aktivity HUAWEI TruSeen ™ 3.5 poskytuje pomocí infračerveného záření, podporovaného umělou inteligencí, přesné údaje o srdeční frekvenci.

Monitorovací nástroje vyvinuté prostřednictvím hluboké spolupráce s centrem CDB společnosti Harvard Medical School pomohou identifikovat a napravit šest nejčastějších problémů souvisejících se spánkem (TruSleepTM 2.0). Tato funkce poskytuje více než 200 potenciálních řešení a návrhů, které uživateli pomohou spát lépe a usnadnit vstávání.

HUAWEI Band 4 Pro poskytuje hodnocení tréninkových efektů v reálném čase, včetně maximálního času VO2 a doby zotavení. Díky voděodolnosti 5ATM podporuje plavání v bazénu i v otevřené vodě a rozpoznávání plaveckého stylu: freestyle /znak / prsa / motýlek a monitoruje údaje o plavání: kalorie, tempo, frekvence záběrů, počet uplavaných bazénů, vzdálenost a průměrná hodnota SWOLF.

Konektivita:

Bluetooth 4.2
Two PIN charging port

GPS: vestavěná GPS s nízkou spotřebou energie pro zajištění přesné polohy a to až na 7 hodin kontinuálního spojení

Senzory: Accelerometer, Gyroscope, snímač srdeční frekvence, Infračervené čidlo

Baterie:
Typ: Li-Ion
Kapacita [mAh]: 100 mAh
Výdrž 5 - 12 dní (dle využití)

Rozměry [mm]: 45 x 19 x 11
Hmotnost [g]: 25 g

Záruka: 24 měs.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: