E-shop stále v provozu! Zásilky odchází každý den ve 12:00!

1 hodnocení

Luigis Mansion 3 (Switch)

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
1 399 Kč –16 % 1 179 Kč 974,38 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Nintendo Switch
Žánr: Adventury
Stav: Nové
Jazyk hry: AJ
Obal hry: AJ
Offline multiplayer: ANO
Distribuce: Krabicová
Položka byla vyprodána…
Luigis Mansion 3 (Switch)
Novinka
1 399 Kč –16 %

Luigiho dovolená snů se promění v děsivou a slizkou noční můru v Luigi's Mansion 3 pro Nintendo Switch!

Luigi se svým bratrem Mariem a jejich přáteli se po obdržení pozvánky do luxusního hotelu vydávají na dovolenou snů. Všechno se ale změní v noční můru poté, co King Boo odhalí, že všechno byla jen snaha zajmout Maria a jeho přátele.

Opět s pomocí profesora E. Gadda se strašpytel Luigi zdráhavě vydává na cestu zrádnýmí podlažími zlověstného hotelu ve snaze své přátele zachránit.

Popadněte vylepšený vysavač Poltergust G-00, se kterým můžete dát na budku všem duchům, co vám budou stát v cestě, nebo je odfouknout. Umožní vám také přivolat Gooigiho, zeleného klona, který Luigimu může pomoc překonat překážky, se kterými by si jinak neporadil. Mezi Luigim můžete v režimu jednoho hráče libovolně přepínat nebo za něj v režimu kooperace nechat hrát kamaráda či člena rodiny.

Pro ještě šílenější akci je tu ScareScraper multiplayerový mód, ve kterém závodíte s časem při plnění úkolů a prohánění se sérii strašidelných podlaží. Režim ScareScraper můžete hrát lokálně nebo online až na osmi konzolích Nintendo Switch zároveň.

Klíčové vlastnosti:
- Luigi je možná strašpytel, má však k dispozici mnohem víc nástrojů a schopností než kdy dříve. Ovládněte Luigiho nové útoky jako Slam či Burst
- Spojte se s nejnovějším vynálezem profesora E. Gadda, Gooigim, zeleným klonem, který je schopný protáhnout se úzkými průchody, chodit po bodcích a pomáhat Luigimu tam, kde by jinak byl v koncích
- Přepínejte mezi Luigim a Gooigim v režimu jednoho hráče nebo za něj nechte hrát kamaráda
- Objevte Last Resort a vyšplhejte přes jeho tematická podlaží plná pastí a strašidelných nepřátel
- Až 8 hráčů může závodit s časem na sérii podlaží v režimu ScareScraper

Luigis Mansion 3 (Switch)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: