1 hodnocení

Devil May Cry 5 (PS4)

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
1 399 Kč –8 % 1 289 Kč 1 065,29 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Playstation 4
Žánr: Akční
Stav: Nové
Jazyk hry: AJ
Obal hry: AJ
Offline multiplayer: NE
Distribuce: Krabicová
Položka byla vyprodána…
Devil May Cry 5 (PS4)
Novinka
1 399 Kč –8 %

Uplynuly roky od doby, kdy pekelní démoni poprvé vkročili na tento svět, ale nyní započala nová démonická invaze a poslední nadějí lidstva se stávají 3 osamělí lovci démonů, každý s radikálně odlišným herním stylem. Spojeni vírou a žízní po pomstě se budou muset tito lovci postavit svým démonům, pokud chtějí přežít.

Klíčové prvky:
Legendární akční série se vrací - Série, v jejímž rámci se prodalo více než 16 miliónů her, se vrací v čele s původním režisérem jménem Hideaki Itsuno.

Souboj za dobro a zlo - Démonická invaze započala se semeny démonického stromu, který zakořenil ve městě Red Grave City. Pronikání pekelných sil upoutá pozornost mladého lovce démonů Nera - Dantova spojence.

Neutuchající akce - Hra nabídne celkem 3 hratelné postavy a každá z nich přináší radikálně odlišný herní styl.

Průlomová grafika - Hráči se mnou těšit na fotorealistický design postav, oslňující práci se světlem a efekty prostředí, a to vše díky RE enginu od společnosti Capcom.

Zastavte démonickou invazi - Bojujte s epickými bossy v adrenalinem naplněných soubojích napříč rozlehlým Red Grave City.

Lovec démonů - Nero, jeden z hlavních protagonistů série a nositel krve Sparda, míří do Red Grave City, aby společně se svým přítelem Nicem čelil prudkému útoku nelítostných démonů.

Devil May Cry 5 (PS4)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: