2 hodnocení

Pedálová sada Thrustmaster T-Flight Rudder (PC, PS4)

Můžeme doručit do:
26.11.2019
Skladem
2 999 Kč –27 % 2 199 Kč 1 817,36 Kč bez DPH
Kategorie: Joysticky
Stav: Nové
Pedálová sada Thrustmaster T-Flight Rudder (PC, PS4)
2 999 Kč –27 %

Thrustmaster T.Flight Rudder jsou vůbec první pedály se systémem S.M.A.R.T. posuvných kolejniček pro hladké řízení. Díky ergonomickému designu a opěrce na patu lze položit celou nohu na pedál. Opěrky na patu jsou zcela odnímatelné, díky čemuž lze využít alternativní konfiguraci – ovládat pedály pomocí bříšek prstů nohy a s patou na podlaze. Pokud opěrku nohy budete využívat, vaše nohy budou 100% odpočívat. Velká základna a nakloněná konstrukce v sobě kombinují komfort se stabilitou.

Klíčové vlastnosti
- Dva diferenciální brzdové pedály
- Systém S.M.A.R.T.
- Samocentrovací osy pedálů
- Velké pedály o velikosti 25 cm
- Odnímatelné opěrky
- Pokročilý kalibrační software
- Určeno pro PC a PS4

S.M.A.R.T. (Sliding Motion Advances Rail Track)
Systém čtyř posuvných kolejnic vyrobených z vysoce kvalitního průmyslového hliníku zaručujícího dokonale hladké řízení. Díky samocentrovací ose pedálů získáte dokonalou rovnováhu mezi hladkostí a odporem k opětovnému vycentrování. Velký rozsah pohybu umožní velmi přesné manévry. Opěrka nohy je velká 25 cm, což uvítají uživatelé s velkou nohou (velikost obuvi až 45). V neposlední řadě je potřeba zmínit všestranný ergonomický design vhodný jak pro vzdušný boj, vesmírné adventury, tak i civilní lety a další.

Pokročilý kalibrační software
Na webu výrobce si můžete stáhnout a nainstalovat pokročilý kalibrační software, se kterým snadno upravíte mrtvé zóny na začátku a konci rozsahu pohybu pedálů a na dvou diferenciálních brzdových osách dle vašich představ. Dále pak lze nastavit centrální mrtvé zóny na pedálech či uložit tyto úpravy přímo ve vnitřní paměti adaptéru. S pokročilým programovacím softwarem pro PC T.A.R.G.E.T. můžete programovat osy pedálů a diferenciální brzdy.

Kompatibilita
PC: operační systém Windows 10/8/7/Vista, je kompatibilní se všemi joysticky na trhu díky Thrustmaster ovladačům, kompatibilní se všemi hrami podporujícími multi-USB a pedály.
PC a PS4: je kompatibilní a přímo se propojuje s Thrustmaster T.Flight Hotas 4 joystickem.

Obsah balení
- Pedály s RJ12 kabelem
- Univerzální RJ12/USB adaptér
- Dvě odnímatelné diferenciální opěrky na patu
- Uživatelský manuál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: