1 hodnocení

ADC Blackfire Výbušná koťátka: párty karty

Můžeme doručit do:
21.9.2021
Skladem
699 Kč –9 % 639 Kč 528,10 Kč bez DPH
Kategorie: Karetní hry
Stav: Nové
ASMEKEK04CZSK
699 Kč –9 %

Party edice hry Výbušná koťátka, díky které si můžete zahrát hru až v 10 lidech!
Pořádnou párty je potřeba začít ve velkém stylu!
Výbušná koťátka je hra s historicky nejvíce přispěvateli na Kickstarteru.
Hru vytvořili Elan Lee (XBOX, ARGs), Matthew Inman (The Oatmeal) a Shane Small (XBOX, Marvel), kteří přepsali historii Kickstarteru, když v roce 2015 na jejich projekt přispělo více než 219 000 backerů.

Výbušná koťátka jsou extrémně strategickou verzí ruské rulety (jen s koťátky). Hráči si dobírají karty, dokud si někdo nelízne výbušné koťátko, exploduje, umře a je vyřazen ze hry. Pokud ten hráč nemá kartu Zneškodni, která mu umožní zneškodnit koťátko pomocí laserového ukazovátka, podrbáním na bříšku nebo sendviče s šantou kočičí. Úkolem všech ostatních karet v balíčku je pomoci hráčům držet se výbušným koťátkům z cesty (nebo je nastrčit do cesty ostatním). Toto balení obsahuje nové karty, díky kterým si můžete zahrát až v deseti lidech!

A ještě něco navíc! Abyste si nezaměnili své drinky, tak použijte super stylové rozlišovače na skleničky! No a aby toho nebylo málo, tak při otevření krabičky na vás čeká velice příjemná kočičí NeNemelodie, která vás rychle naladí na tu správnou atmosféru!

Obsah balení:
120 karet
10 originálních rozlišovačů skleniček
1 česká pravidla
Obsahuje 1 nevyměnitelnou baterii typu AG10/LR1130.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: