E-shop funguje bez omezení! Doprava zdarma na celý sortiment! Zásilky odchází každý den ve 12:00!

Doprava a platba

DOPRAVA


JE VŽDY ZDARMA


dpd

Cena za dopravu: 69 Kč / 3.5 EUR

DPD/INTIME- Zásilka bude doručena přímo na Vaši dodací adresu. O přesném termínu doručení Vás bude DPD informovat pomocí emailu a SMS. Po domluvě lze doručit v předem určený čas. Na Slovensku Vám zásilku doručí kurýrní služba INTIME.

Cena za dopravu:  ZDARMA / 1,5 EUR

ZÁSILKOVNA- V rámci spolupráce s dopravcem Zásilkovna odesíláme balíky po celé České i Slovenské republice. Balíčky jsou zabaleny v bublinkatých obálkách, které jsou vyztuženy papírovými kartony. Při větší objednávce je objednávka zabalena do krabičky, která je vypolstrovaná bublinkovou fólií.


ceska-posta

Cena za dopravu: 79 Kč / 4 EUR

ČESKÁ/SLOVENSKÁ POŠTA- Pomocí České Pošty doručujeme balíky po celé České republice. Balíčky jsou zabaleny v bublinkových obálkách, které jsou vyztuženy papírovými kartony. Při větší objednávce je objednávka zabalena do krabičky, která je vypolstrovaná bublinkovou fólií. To samé pro Vás máme i na Slovensku pomocí Slovenské Pošty.


Cena za dopravu: ZDARMA

NEJLEVNĚJŠÍ DORUČENÍ NA ADRESU- U této služby nebude definovaný konkrétní dopravce, toho v daný moment vybereme my podle aktuální situace a vytíženosti přepravy. Nicméně, ať vaši zásilku doručí DPD, Intime či jiný dopravce, cena, kterou zaplatíte vy, bude vždy stejná. Baliček při této dopravě není pojištění a délka jeho doručení může být až 10 dní. 


fast-delivery

Cena za dopravu: 119 Kč

VEČERNÍ EXPRESNÍ DORUČENÍ PRAHA- V rámci Prahy nabízíme doručení na adresu ve večerních hodinách. V případě vytvoření objednávky do 11:00, doručíme Zásilku v rámci daného města ještě ten samý den a to ve večerních hodinách mezi 18. a 22. hodinou.


Cena za odběr: ZDARMA

OSOBNÍ ODBĚR KLADNO- Vyzvedněte si Vaši objednávku v Kladně na adrese Generála Selnera 3261 (za OC OAZA) 

PLATBA


JE VŽDY ZDARMA


Cena za online platbu: ZDARMA

PLATBA ONLINE- Okamžitá platba přes platební bránu. Příjem všech platebních karet. Platby se propisují do systému okamžitě. Díky tomu se jedná o nejrychlejší a nejspolehlivější způsob, aby byla Vaše objednávka co nejdříve vyexpedována. Platba kartou a online bakonvním převodem


bankovni-prevod

Cena za převod: ZDARMA

BANKOVNÍ PŘEVOD- Při zvolení platby převodem na účet Vám bude automaticky zaslán email s pokyny k platbě. Balíky expedujeme po připsání platby na účet, časové rozmezí tedy může být ovlivněno platbou.

Číslo účtu: 2601329206/2010 (CZK) 
CZ6120100000002101372750 (EUR) 


twisto

Cena za převod: ZDARMA

TWISTO- vám umožňuje nakoupit dnes a zaplatit až příští měsíc. Nestresujte se placením ani tím, jestli máte zrovna dost peněz na účtu. Vše bez úroků při platbě do 14 dnů! 


prevodem

Cena za dobírku:
 30 Kč / 1 EUR
Zásilkovna 15 Kč / 0,5 EUR

DOBÍRKA - Při doručení zásilky zaplatíte hotově kurýrovi, nebo na přepážce u České Pošty. V případě objednávky skrze Zásikovnu je zaplatíte peníze hotově na pobočce.