4 hodnocení

Marvels Spider-Man: Miles Morales (PS5) (CZ)

Můžeme doručit do:
30.11.2021
Skladem
1 499 Kč –40 % 899 Kč 742,98 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Playstation 5
Žánr: Akční
Stav: Nové
Jazyk hry: CZ
Distribuce: Krabicová
Marvels Spider-Man: Miles Morales (PS5)  (CZ)
ZDARMAZDARMA 1 499 Kč –40 %

V nejnovějším dobrodružství v Marvel’s Spider-Man vesmíru se teenager Miles Morales přizpůsobuje svému novému domovu, zatímco jako nový Spider-Man následuje svého mentora Petera Parkera. Ale když hrozí, že nelítostný boj o moc zničí jeho nový domov, ctižádostivý hrdina si uvědomí, že s velkou mocí musí také přijít velká odpovědnost. Aby zachránil celý New York, musí si Miles nasadit masku Spider-Mana a opravdu si ji vzít za svou.

VZESTUP MILESE MORALESE
Miles Morales objeví výbušné síly, které ho odlišují od jeho mentora Petera Parkera. Zvládněte jeho jedinečné bio-elektrické útoky jedů a skrytou kamuflážní sílu spolu s velkolepou akrobacií, gadgety a dalšími dovednostmi.

VÁLKA O MOC
Mezi nevyzpytatelnou energetickou společností a špičkovou zločineckou armádou vypukl boj o kontrolu nad marvelovským New Yorkem. Vzhledem k tomu, že se Miles ocitl v srdci této bitvy, brzy pozná cenu za hrdinství a bude se muset rozhodnout, co musí obětovat pro větší dobro.

ENERGICKÝ DOMOV
Projděte si zasněžené ulice nové, živé a rušné čtvrti, zatímco tam Miles hledá pocit sounáležitosti. Když se rozostří hranice mezi jeho osobním životem a životem plného boje proti zločinům, zjistí, komu může důvěřovat a jaké to je být opravdu doma.

Marvels Spider-Man: Miles Morales

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: